ZABEZPEČUJEME MONTÁŽ CELÁ SR!!

Vyžiadajte si cenovú ponuku za kompletnú dodávku za zvýhodnené ceny. Viac tu: https://www.wel.sk/vykurovacie-rohoze-ecofloor/

Elektrické vykurovacie systémy ECOFLOOR

 

Ide o najrozšírenejší spôsob aplikácie. Používa sa pre systémy hlavného vykurovania, aj pre systémy komfortného ohrevu podlahy. Vykurovací vodič je umiestnení tesne pod nášľapnou vrstvou, obvykle vo flexibilnej stierke alebo samo-nivelačnom potere. Používajú sa vodiče čo najmenších priemerov a s nižším lineárnym príkonom, aby bola rozteč smyčiek malá a podlaha sa rovnomerne prehrievala. Výhodou tohto systému je jednoduchá inštalácia a flexibilnejšia prevádzka. Vhodné aj pre nízkoenergetické a pasívne domy.

Pre priame vykurovanie ponúkame vodičové okruhy s ochranným opletením jednožilové ASL1P a dvojžilové ADSV rôznych príkonov od 5W/m do 18W/m (v kúpeľniach)

Vykurovacie systémy Ecofloor zaisťujú ideálne rozloženie teploty v miestnosti, obmedzuje nežiadúcu cirkuláciu vzduchu v miestnosti a tým znižuje prašnosť. Vykurovací systém ECOFLOOR ponúka vysoký konfort, úspornú a spoľahlivú prevádzku s dlhou životnosťouhou, zachovanie voľnej podlahovej plochy a absenciu najrôznejších vykurovacích telies v miestnosti. Hlavou prednosťou elektrického vykurovania ECOFLOOR je však jednoduchá regulácia teploty v jednotlivých miestnostiach nezávisle na sebe.

Rovnako ako u iných vykurovacích systémov je dôležitý správny návrh tepelných strát objektu. Hygienické predpisy však obmedzujú teplotu nášlapnej vrstvy podlahy na 27 °C (obytné miestnosti s dlhodobým pobytom osôb) a tým súčasne obmedzujú i možný výkon podlahového vykurovania. V prípade že príkon podlahy nestačí k pokrytiu tepelných strát je nutné inštalovať doplnkový zdroj tepla (napr. infrapanel, konvektor). Tento problém sa však týka skôr starších staviebktoré nemajú dobré tepelne izolačné vlastností.

Vykurovacie káble a rohože Ecofloor

V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.