Nízkoenergetické prietokové ohrievače vody THERMOWELL VEITO

 
Nízkoenergetické prietokové ohrievače vody THERMOWELL Veito sú určené na okamžitý ohrev vody bez predchádzajúceho predhrievania. K ohrevu vody dochádza až na konci prenosovej sústavy (vodovodného potrubia) a miniete len tolko teplej vody koľko skutočne potrebujte. Ohrev vody začne až v okamihu spustenia prietoku vody do tej doby je prístroj v režime pohotovostnom, bez spotreby elektrickej energie. Na rozdiel od bojlerov odpadajú všetky energetické stray spôsobené celodenným udržiavaním teploty vody na požadovanej teplote. S Thermowell Veito prietokovým ohrievačom sa Vám teplá voda nikdy neminie!
 
Nízkoenergetické prietokové ohrievače vody predstavujú moderné účelné riešenie ohrvu vody na ohrev. S týmito ohrievačmi dosiahnete výrazné energetické úspory. Odpadne plytvanie s vodou, ktorú už nebudete musieť odpúšťať a čakať, až k Vám konečne dotečie teplá voda. S Thermowell Veito je teplá voda hneď!

 

Prietokové ohrievače Veito sú plne ekologické, Nízkoenergetické spotrebiče s označením energetickej triedy A. Jadro výhrevného telesa je vyrobené na bázy nano technológie z chrómovej nerezovej oceli, vďaka tomu dochádza k výraznému zníženiu usadzovania vodného kameňa a zamedzuje vzniku korózie. Majú preto veľmi dlhú životnosť.

 

Thermowell Veito je určené na domáce ako aj komerčné využitie. Tieto ohrievače možno zavesiť na stenu alebo umiestniť pod drez alebo umývadlo. Majú moderný vzhľad vďaka svojim ladným, ergonomickým tvarom malým rozmerom sú vhodné aj do stiesnených priestorov.

 

Model S BLUE plnohodnotne nahradí el. bojler možno ho použiť na centrálny ohrev vody v domácnosti alebo menšej firme. Vykurovací výkon sa nastavuje pomocou voliča. U Modelu V1200 sú 3 stupne výkonu, Model V600 má 1 stupeň výkonu. Intenzita ohrevu vody je na viac ešte ovplyvnená množstvom prietoku vody cez vodovodnú batériu. Vstavané senzory neustále vyhodnocujú teplotu a intenzitu prúdiacej vody týmto hodnotám potom prispôsobujú aktuálny vykurovací Výkon.

 

Pri poklese tlaku vo vodovodnom potrubí dôjde k automatickému vypnutiu prístroja. Po obnove tlaku sa sám prístroj uvedie opäť do prevádzky. Navyše sú všetky modely vybavené bezpečnostným termostatom proti prehriatiu.

 

 
 

Výhody nízkoenergetických prietokových ohrievačov THERMO WELL Veito:

 
 • teplá voda počas niekoľkých sekúnd
 • teplá voda bez množstevných limitu
 • ekonomická prevádzka s veľmi výraznými energetickými úsporami
 • nízka obstarávacia cena
 • jadro výhrevného telesa vyrobené na báze nanotechnológie z chróm nerezovej ocele
 • antikorózna úprava vnútornej časti spotrebiča
 • výrazné obmedzenie usadzovanie vodného kameňa
 • senzory na optimalizáciu vykurovacieho výkonu
 • bezpečnostný termostat
 • malé rozmery
 • tichá prevádzka

Nízkoenergetické prietokové ohrievače vody

Nízkoenergetický prietokový ohrievač vody Blue S

Nízkoenergetický prietokový ohrievač vody Blue S

Technické parametre Využitie : centrálny ohřev TUV Teplotný výkon...

Vaša cena: 520,00 €

Nízkoenergetický prietokový ohrievač vody Thermowell VEITO V 1200

Nízkoenergetický prietokový ohrievač vody Thermowell VEITO V 1200

Napájanie: AC 230V 50/60Hz Maximálny výkon: 7500 W Hodnotený tlak uzavretej sústavy 6...

Vaša cena: 152,00 € (Pôvodná cena: 159,98 €)

Nízkoenergetický prietokový ohrievač VEITO V 600

Nízkoenergetický prietokový ohrievač VEITO V 600

Tepelný výkon: 3 l / min Maximálny výkon: 5000 W Tlak na uzavretú zásuvku 6 bar  Napájanie: AC...

Vaša cena: 110,00 € (Pôvodná cena: 114,04 €)